blendery/rozdrabniacze
Blender ręczny MSM4W221
- Moc: 600
- Podstawa antypoślizgowa: Nie
- Mycie w zmywarce: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
212,02 zł / szt
260,78 zł brutto
Blender ręczny MSM4W221
Nowy blender z linii ErgoMaster - wyjątkowa wydajność i niesamowicie prosta obsługa za pomocą jednego przycisku.
- W zestawie rozdrabniacz i końcówka do ubijania. Przy ich pomocy wyczarujesz całą gamę smakowitych dań.
- Praktyczny pojemnik do łatwego odmierzania i miksowania małych ilości składników.
- Opatentowany przycisk zwalniający akcesoria pozwala na bezproblemowe odłączenie końcówek od korpusu urządzenia.
- Technologia AntiSplash: zapobiega rozpryskiwaniu składników zapewniając jednocześnie doskonałe rezultaty.
- Pierwsze na świecie ceramiczne sprzegło - trwałość na lata i pełne przeniesienie mocy.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 600 |
| Podstawa antypoślizgowa | Nie |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Końcówka | Stalowa |
| Funkcja Turbo/Pulse | Nie |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Wymiary | 385 x 57 x 78 mm |
| Waga | 1.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 1.4 |
| Pojemność | 0.6 |
| Liczba prędkości | Regulacja płynna |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 200 x 420 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |