blendery/rozdrabniacze
Blender ręczny MSM4W210
- Moc: 600
- Podstawa antypoślizgowa: Nie
- Mycie w zmywarce: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
113,68 zł / szt
139,83 zł brutto
Blender ręczny MSM4W210
Nowy blender z linii ErgoMaster - wyjątkowa wydajność i niesamowicie prosta obsługa za pomocą jednego przycisku.
- Idealna moc potrzebną do przygotowania ulubionych potraw.
- Dynamiczna regulacja prędkości: intuicyjna obsługa za pomocą tylko jednej ręki i jednego, wygodnego przycisku.
- Pierwsze na świecie ceramiczne sprzegło - trwałość na lata i pełne przeniesienie mocy.
- System QuattroBlade: kształt stopy miksującej oraz nóż z czterema ostrzami gwarantują optymalny przepływ miksowanych składników i uzyskanie perfekcyjnych rezultatów bez rozpryskiwania.
- Praktyczny pojemnik do łatwego odmierzania i miksowania małych ilości składników.
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 100 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 600 |
| Podstawa antypoślizgowa | Nie |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Końcówka | Stalowa |
| Funkcja Turbo/Pulse | Nie |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Wymiary | 385 x 57 x 78 mm |
| Waga | 1 |
| Akcesoria w zestawie | Pojemnik do miksowania |
| Długość przewodu zasilającego | 1.4 |
| Pojemność | 0.6 |
| Liczba prędkości | Regulacja płynna |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |