Blender ręczny MSM 64010
- Moc: 450
- Wymiary:
393 x 55 x 62 mm
- Waga: 0.9
- Pełna specyfikacja
Najważniejsze cechy
- Mocny silnik: 450W
- Super lekki, ergonomiczny kształt, wygodny miękki uchwyt
- Praktyczny przycisk zwalniający końcówkę miksującą
- Praca normalna + przycisk TURBO dla uzyskania maksymalnej mocy
- Końcówka miksująca z innowacyjnym nożem QuattroBlade z 4 ostrzami gwarantująca doskonałe rezultaty
Cechy produktu
- 450 W
- Końcówka miksująca z tworzywa sztucznego odpornego na wysokie temperatury z nożem ze stali szlachetnej
- Innowacyjna końcówka miksująca z 4 ostrzami gwarantująca doskonałe rezultaty
- 2 przyciski: przycisk pracy normalnej oraz turbo
- Miękki uchwyt, duże przyciski, ergonomiczny kształt
- Cicha praca silnika
- Przycisk zwalniający końcówkę do miksowania
- Pojemnik do miksowania z miarką
- Końcówka miksująca oraz pozostałe elementy wyposażenia (poza blokiem z silnikiem) nadają się do mycia w zmywarce
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 450 |
| Wymiary | 393 x 55 x 62 mm |
| Waga | 0.9 |
| Pozostałe parametry | - Materiał z korpusu obudowy - Tworzywo sztuczne |
| Certyfikaty | CE, ROSTEST, SIQ |
| Akcesoria w zestawie | 1 x Pojemnik do miksowania / miarka, 1 x Mikser reczny, tworzywo sztuczne |
| Wtyczka | Wt. Euro bez uziemn.do 2,5 A |
| Długość przewodu | 140 |
| Producent | |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 938 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 110 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |