blendery/rozdrabniacze
Blender ręczny Crema EKM004
- Moc: 800
- Noże tnące: Stal nierdzewna
- Końcówka: Stalowa
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
88,31 zł / szt
108,62 zł brutto
Blender ręczny Crema EKM004
Ilu narzędzi kuchennych potrzebujesz do miksowania potraw dla dzieci, sosów, napojów, owoców, warzyw, sera i innych produktów? Tylko jednego! Powyższy blender zaoszczędzi Twój czas: każdy produkt zmiksujesz w kilka minut! Jest dostępny w kilku miłych dla oka kolorach, z których co najmniej jeden przypadnie Ci do gustu i będzie pasować do Twojej kuchni!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 800 |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Końcówka | Stalowa |
| Funkcja Turbo/Pulse | Nie |
| Akcesoria w zestawie | - Pojemnik do mieszania, 600 ml |
| Pojemność | 1.75 |
| Liczba prędkości | Regulacja płynna |
| Typ | Elektryczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 265 x 250 x 340 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |