Blender ręczny Create 3 E3HB1-4GG
- Moc: 400
- Podstawa antypoślizgowa: Nie
- Mycie w zmywarce: Tak
- Pełna specyfikacja
Blender ręczny Create 3 E3HB1-4GG
Doskonałe miksowanie w zasięgu ręki
Dzięki rozwiązaniu TruFlow można blenderem codziennie stworzyć coś pysznego. Blender ręczny Create 3 zapewnia moc, wygodę i doskonałe mieszanie. Twój niezawodny sprzęt kuchenny.
Optymalne rozdrabnianie dzięki rozwiązaniu TruFlow
Rozwiązanie TruFlow obejmujące wyjątkową końcówkę mieszającą z ostrzami o optymalnym kształcie pozwala precyzyjnie rozdrobnić składniki, zapewniając doskonały smak i idealne miksowanie.
Wydajny silnik o mocy 400 W
Wydajny silnik pozwala łatwo wykreować zupę, panierkę, pesto i sosy o wspaniałym smaku i jednorodnej konsystencji dla całej rodziny.
Funkcja Turbo umożliwiająca natychmiastowe zwiększenie mocy
Przycisk funkcji turbo daje bezpośredni dostęp do pełnej mocy 400 W, a tym samym szybkie uzyskanie jednorodnej konsystencji. Z funkcji tej należy korzystać, aby zaoszczędzić czas lub pod koniec miksowania.
Duży dzbanek z dzióbkiem o pojemności 600 ml
W zestawie znajduje się duży dzbanek z dzióbkiem o pojemności 600 ml, w którym łatwo i bez trudu można wymieszać wszystkie składniki. Wyjątkowy kształt dzbanka z dzióbkiem powstał z myślą o doskonałym miksowaniu i uniknięciu rozprysków.
Urządzenie nie zawiera bisfenolu (BPA)
Dzięki temu, że akcesoria blendera Create 3 są wykonane z materiałów niezawierających bisfenolu (BPA), można ich używać do przyrządzania różnorodnych przepisów, a nawet zdrowych posiłków dla niemowląt.
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 150 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Moc | 400 |
| Podstawa antypoślizgowa | Nie |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Funkcja Turbo/Pulse | Tak |
| Kruszenie lodu | Nie |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Końcówka | Stalowa |
| Wymiary | 401 x 55 x 91 mm |
| Akcesoria w zestawie | Dzbanek 600 ml |
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 |
| Pojemność | 0.6 |
| Liczba prędkości | 10 |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |