blendery/rozdrabniacze
Blender ręczny AD 4616 500W
- Moc: 500
- Mycie w zmywarce: Tak
- Noże tnące: Stal nierdzewna
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
46,10 zł / szt
56,70 zł brutto
Blender ręczny AD 4616
Blender ręczny AD 4616. Pozwala rozdrabniać, przecierać oraz w łatwy sposób przygotowywać wszelkiego rodzaju musy, zupy krem, piree oraz inne potrawy wymagające podobnej konsystencji. Końcówka blendera została wykonana z wytrzymałej stali szlachetnej, co gwarantuje możliwość jej długotrwałego użytkowania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adler |
|---|---|
| Moc | 500 |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Końcówka | Stalowa |
| Funkcja Turbo/Pulse | Nie |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 80 x 70 x 395 mm |
| Waga | 0.525 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 75 x 395 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |