blendery/rozdrabniacze
Blender ręczny 500W MR-511
- Moc: 500
- Mycie w zmywarce: Tak
- Funkcja Turbo/Pulse: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,40 zł / szt
73,06 zł brutto
Blender MR-511
- Nowoczesny, ergonomiczny design
- Ilość szybkości: 2
- Noże ze stali nierdzewnej
- Wygoda i prostota w użytkowaniu i czyszczeniu
- Kubek w zestawie
- 220-240 V, ~50 Hz, 500 W
| Waga | 940 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 105 x 415 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Feel-Maestro |
|---|---|
| Moc | 500 |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Funkcja Turbo/Pulse | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Końcówka | Stalowa |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Wymiary | 38.5 x 6.4 x 5.8 cm |
| Waga | 1.06 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40.4 x 10.3 x 10.3 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 100 |
| Pojemność | 900 |
| Liczba prędkości | 2 |
| Typ | Blender ręczny |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |