zabawa w dom
Blender
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
118616
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
28,95 zł / szt
35,61 zł brutto
Blender z serii Home Accessories
Masz ochotę na koktajl? Użyj naszego blendera!
Włóż wybrane składniki do kielicha, naciśnij włącznik, aby uruchomić mieszadełka, zdejmij klielich, aby poczęstować gości swoją pyszną przekąską!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 118616 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Drobne AGD |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24 x 16 x 11 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny |
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 170 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |