Blender kielichowy Create 4 E4TB1-6ST
- Moc: 800
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Mycie w zmywarce: Tak
- Pełna specyfikacja
Blender kielichowy Create 4 E4TB1-6ST
Doskonałe rozdrabnianie, doskonały smak
Ostrza TruFlow o optymalnym kształcie i wydajny silnik pozwalają codziennie przyrządzić pyszne koktajle lub szybko rozdrobnić lód, by uzyskać wspaniały smak i jednorodną konsystencję.
Ostrza TruFlow - optymalne efekty blendowania
Cztery ostrza ze stali szlachetnej TruFlow zaprojektowane tak, aby zapewniać optymalne efekty blendowania i wydobywać to, co najlepsze z Twoich składników.
Wydajny silnik o mocy 800 W
Wydajny silnik pozwala łatwo zmiksować składniki wyszukanych przepisów, twarde składniki i kruszyć lód, tworząc pyszne kreacje o jednorodnej konsystencji.
Różne ustawienia prędkości i funkcja pracy pulsacyjnej
Z każdego przepisu można wydobyć to, co najlepsze, wybierając optymalną moc z 5 różnych ustawień prędkości oraz funkcji pracy pulsacyjnej. Dzięki temu można mieć pewność, że proces rozdrabniania i efekty pracy będą satysfakcjonujące.
Duża pojemność 1,5 l
Dzięki dużemu szklanemu dzbankowi o pojemności 1,5 l można zmiksować pyszne, zdrowe koktajle i desery dla całej rodziny lub przygotowywać duże porcje do zamrożenia i spożycia później.
Możliwość mycia w zmywarce ułatwia zmywanie
Zarówno dzbanek, jak i ostrza ze stali nierdzewnej nadają się do mycia w zmywarce. Ostrza można z łatwością wyjąć, dzięki czemu zmywanie staje się o wiele prostsze i szybsze.
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 345 x 280 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Electrolux |
|---|---|
| Moc | 800 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Funkcja Turbo/Pulse | Tak |
| Noże tnące | Stal nierdzewna |
| Kruszenie lodu | Tak |
| Wymiary | 195 x 196 x 395 mm |
| Długość przewodu zasilającego | 1.2 |
| Pojemność | 1.5 |
| Liczba prędkości | 5 |
| Typ | Blender kielichowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | inox |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |