edukacyjne
Biurko artystyczne Bluey
- Nr katalogowy:
304-99399
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
120,50 zł / szt
148,22 zł brutto
Ten zestaw to kolekcja gier i kolorowanek oraz biurko dla przedszkolaka z Bluey i jej przyjaciółmi! W zestawie znajduje się zmazywalna tablica i wiele elementów urozmaicających zabawę! Solidne biurko z dodatkowym miejscem do przechowywania jest przyjazne dla dzieci i posiada możliwość spersonalizowania.
| Waga | 1100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 390 x 580 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-99399 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Art. szkolne i papiernicze |
| Rodzaj | Tablice |
| Marka | Bluey |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 58,8 x 38,8 x 12,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |