pojazdy
Big przewoźnik samochodów
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
170430X1
- Rodzaj: Samochody
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
105,50 zł / szt
129,77 zł brutto
Ogromny ciągnik z lawetą i 2 sportowymi samochodami.
Rampę można opuścić, aby wyścigówki mogły wjechać na lawetę.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Little Tikes |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 170430X1 |
| Rodzaj | Samochody |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 74 x 20 x 26 cm |
| Wysokość | 25 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 72 |
| Szerokość | 18 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Waga | 3760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 205 x 265 x 745 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |