Bezpieczny Sejf
- Nr katalogowy:
3289
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Włamywacz nie ma szans!
Wiele osób posiada sejfy, w których chowa wartościowe rzeczy. Jeśli Ty też chcesz uchronić swoje monety, pamiętniki i inne skarby przed niepowołanymi osobami, wypróbuj ten zestaw!
Dzięki niemu skonstruujesz swój własny, podwójnie działający sejf. Złóż elementy w jedną całość, podłącz obwód alarmowy i zamontuj prosty zamek szyfrowy. W razie problemów pomoże Ci przystępna instrukcja. W sejfie możesz schować swoje kieszonkowe lub ściśle tajne informacje. Żaden szpieg ani włamywacz nie zdobędzie zawartości sejfu bez klucza i kodu. Twoje skarby są bezpieczne!
| Waga | 456 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 240 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 3289 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22 x 6 x 24 cm |
| Akcesoria w zestawie | - 4 ściany boczne sejfu |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |