ogrodowe
Betoniarka do piasku luzem
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
05003
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 16 w magazynie
32,16 zł / szt
39,56 zł brutto
Betoniarka do piasku luzem
- Wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego
- Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia
| Waga | 521 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 300 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 05003 |
| Rodzaj | Betoniarki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Wymiary | 28 x 29 x 22 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |