torby/etui/plecaki
Base XX B Black 14-15.6''
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej 14 - 15.6".
- Wymiary:
385 x 265 x 40 mm
- Rodzaj: Plecak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
64,65 zł / szt
79,52 zł brutto
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 370 x 470 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej 14 - 15.6". |
| Wymiary | 385 x 265 x 40 mm |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |