Balony Wodne Tropical Party
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
56480UQ1
- Pełna specyfikacja
Bunch O Balloons Balony Wodne Tropical Party
Szukasz ochłody w słoneczne dni wakacji? Sięgnij po balony wodne Bunch O Balloons Tropical Party! Kiść aż 100 kolorowych baloników połączonych jednym przewodem jest gotowa, aby jednocześnie napełnić je wszystkie wodą i rozpocząć szaloną imprezę w ogrodzie, na plaży, czy przy basenie.
Wystarczy podpiąć przewód do kranu lub węża ogrodowego, a Bunch O Balloons napęcznieją w niecałą minutę i będą gotowe do zabawy! Nie musisz napełniać każdego balonika osobno, ani mozolnie wiązać jednego po drugim. Innowacyjna technologia O-Ring i funkcja szybkiego napełniania zrobią to za ciebie, byś zaoszczędzony czas mógł wykorzystać na orzeźwiającą zabawę w stylu Tropical Party!
- Bunch O Balloons Tropical Party to aż 100 szybko napełniających się balonów, które rzucone rozprysną się chłodnym orzeźwieniem!
- Szybkie napełnianie i funkcja O-Ring oszczędzą wam ręcznego wiązania, stresu, nudnej pracy i żmudnego sprzątania.
- Aż 100 wodnych balonów napełni się wodą w mniej niż 60 sekund, by twoja impreza Tropical Party mogła zacząć się od razu!
- Podłącz Bunch O Balloons do źródła wody, a przemyślany system połączeń zrobi wszystko za ciebie!
- Zabawka wodna dla chłopców i dziewczynek od 3. roku życia.
Bo wakacje są zbyt krótkie, by nie bawić się w każdej minucie!
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZURU Bunch O Balloons |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 56480UQ1 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Balony wodne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 29 x 3 x 15 cm |
| Akcesoria w zestawie | 3 x Bunch O Balloons Tropikalne łodygi (ponad 100 samouszczelniających się balonów wodnych) |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 285 x 145 x 40 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |