Backpack Eco 14-15.6"
- Wymiary:
324 x 265 x 40 mm
- Waga: 0.9
- Rodzaj: Plecak
- Pełna specyfikacja
Plecak mieszczący 15,6-calowe modele notebooków. Należy do rodziny produktów Eco, przyjaznych dla środowiska - do jego wyprodukowania użyto specjalnego poliestru pochodzącego z recyklingu. Mocny materiał jest odpowiednio trwały i wytrzymały, dzięki czemu z powodzeniem chroni notebooka i akcesoria przed uszkodzeniem.
Z przodu plecaka znajduje się kieszeń z przegrodami, w której można umieścić drobne przedmioty, np. klucze, wizytówki, dokumenty osobiste, niewielki notatnik, mysz komputerową lub kable. Z tyłu znajduje się kolejna kieszeń, która może pomieścić dokumenty lub akcesoria komputerowe - zasilacz i kable. Z boku umieszczono dodatkowe kieszenie na butelki z napojami, jak również na parasol.
Wewnętrzny przedział komputerowy został wyposażony w specjalny, wyjmowany pokrowiec wykonany z mocnej i elastycznej pianki HDF - takie rozwiązanie nie tylko skutecznie amortyzuje wstrząsy i chroni przed uszkodzeniem, ale również pozwala wygodnie przenosić notebooka. Dodatkową ochronę, zwłaszcza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zapewnia pokrowiec przeciwdeszczowy znajdujący się w kieszeni na spodzie plecaka.
Tył plecaka został specjalnie ukształtowany i pokryty w odpowiednich miejscach pianką, zwiększającą komfort użytkowania. Solidna i miękkie paski na ramiona gwarantują odpowiednią wygodę noszenia, natomiast solidny uchwyt ułatwia przenoszenie plecaka. Rodzaj zapięcia: zamek. Kolor czarny.
| Waga | 1100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 340 x 475 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 324 x 265 x 40 mm |
| Waga | 0.9 |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |