akcesoria
Baby Nurse Prysznic
- Nr katalogowy:
7600220382
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
141,96 zł / szt
174,61 zł brutto
Prysznic z głowicą prysznicową, pojemnikiem na wodę i butelką na żel pod prysznic.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600220382 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Kącik do pielęgnacji |
| Wymiary | 30.9 x 29.9 x 46.6 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Kremowy |
| Waga | 1900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 310 x 510 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |