akcesoria do monitoringu
AX PRO Tag DS-PT-M1
- Wymagania środowiskowe:
-10°C - 50°C
- Wymiary:
41 x 32 x 3.5 mm
- Materiał: PVC
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1,00 zł / szt
1,23 zł brutto
Tag zbliżeniowy Mifare 13,56MHz
- Mała i solidna konstrukcja
- Wygodny do noszenia
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1 x 80 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | -10°C - 50°C |
| Wymiary | 41 x 32 x 3.5 mm |
| Materiał | PVC |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |