RC
Autobus żółty R/C światło
- Bezpieczeństwo:
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,90 zł / szt
98,28 zł brutto
Autobus żółty R/C, ładowanie USB + akumulator
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko połknięcia lub przedostania się do górnych dróg odechowych małych elementów. Unikać kontaktu zabawki lub jej elementów z górnymi drogami oddechowymi. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 007189 |
| Rodzaj | Autobusy |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Wymiary | 57 x 12 x 12 cm |
| Funkcje specjalne |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Waga | 768 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 590 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |