pojazdy
Autobus dwusegmentowy
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
38,50 zł / szt
47,36 zł brutto
Autobus dwusegmentowy
- Napęd frykcyjny
- Skręcanie pojazdem poprzez dysk sterujący na dachu
- Naciśnięcie przycisku aktywuje odgłosy pracy autobusu
- Melodyjki i podświetlenie kabiny wewnątrz pojazdu
- Otwieranie/zamykanie drzwi poprzez przekręcenie zębatki
- Baterie: 3 x AG13 1,5V dołączone testowe
Produkt wysyłany losowo brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1 sztuki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 187360 |
| Rodzaj | Autobusy |
| Seria pojazdów | brak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Skala | 1:16 |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44 x 12,4 x 8,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 39.5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Bateria AG13 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Waga | 523 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 140 x 460 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |