RC
Auto wyścigowe R/C TFB
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,95 zł / szt
30,69 zł brutto
Auto wyścigowe R/C TFB
- Pełen zakres jazdy
- Migające, kolorowe podświetlenie całej karoserii
- Działające przednie światła
- Ustawianie zbieżności kół
- Gumowe opony
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 260 x 90 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 127861 |
| Skala | 1:24 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 12,5 x 9 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |