RC
Auto terenowe R/C
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,00 zł / szt
109,47 zł brutto
Auto terenowe R/C
Funkcje:
- Pełny zakres jazdy
- Terenowe opony
- Efekty dźwiękowe
- Efekty świetln
| Waga | 1140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 400 x 195 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 173417 |
| Skala | 1:12 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Wymiary | Długość auta: 31 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43,5 x 22 x 19,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Piaskowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |