RC
Auto terenowe Batmonster R/C mix
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
99,90 zł / szt
122,88 zł brutto
Auto terenowe Batmonster zdalnie sterowane
Funkcje:
- Pełen zakres jazdy
- Amortyzatory
- Światła
Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Waga | 1265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 430 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 173134 |
| Skala | 1:12 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Wymiary | Długość auta: 33 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 43 x 22 x 24 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |