RC
Auto terenowe amfibia R/C Toys For Boys
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
132100
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
136,78 zł / szt
168,24 zł brutto
Auto terenowe Amfibia zdalnie sterowane Toys For Boys
- Pełen zakres jazdy
- Obrót 360°
- Wjeżdża pod górę o nachyleniu 45°
- Światło
- Pokonywanie przeszkód
- Możliwość jazdy po wodzie
- Ruchome płetwy
Dwa kolory: czerwony, niebieski. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Waga | 1342 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 245 x 375 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 132100 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Wymiary | Długość auta: 22 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37,4 x 22 x 24,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |