RC
Auto R/C TFB żółte
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,90 zł / szt
98,28 zł brutto
Auto R/C TFB żółte
- Pełen zakres jazdy
- Działające przednie i tylne światła
- Ustawianie zbieżności kół
- Gumowe opony
| Waga | 905 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 x 470 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 142758 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Sportowe |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Skala | 1:14 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 46 x 20 x 15 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |