RC
Auto R/C pomarańczowe
- Częstotliwość: 2.4
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
117,50 zł / szt
144,53 zł brutto
Auto R/C pomarańczowe
Auto R/C w kolorze pomarańczowym zachwyci miłośników zdalnie sterowanych pojazdów.
To, co wyróżnia ten model spośród innych dostępnych na rynku, to przede wszystkim jego imponująca skala 1:8 oraz częstotliwość 2.4GHz, która zapewnia stabilne i precyzyjne sterowanie. Dzięki pełnemu zakresowi jazdy oraz możliwości ustawienia zbieżności kół, użytkownik ma pełną kontrolę nad pojazdem, co przekłada się na niezapomniane doznania podczas każdej przejażdżki.
Karoseria pojazdu została dodatkowo podświetlana, co nie tylko nadaje mu atrakcyjny wygląd, ale także pozwala na zabawę nawet po zmroku.
| Waga | 1732 kg |
|---|---|
| Wymiary | 250 x 565 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Częstotliwość | 2.4 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 176982 |
| Rodzaj | Samochody |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Skala | 1:8 |
| Wymiary | Długość: 48 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 56 x 20,5 x 25 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |