RC
Auto R/C
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,00 zł / szt
72,57 zł brutto
Auto R/C
- Jeździ we wszystkich kierunkach
- Dwa sposoby sterowania: pilot: przód, tył, prawo, lewo lub kontroler: prawo, lewo + pedały: przód, tył
- Świecące przednie światła
- Baterie - pilot: 2 x AA 1,5V
- 2 kolory: niebieski, zielony
Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1 sztuki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 169038 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Marka | Funny Toys for Boys |
| Skala | 1:18 |
| Wymiary | Długość: 23 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35 x 29 x 7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 586 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 300 x 350 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |