RC
Auto R/C Off Road z kamerą
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
013079
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
109,90 zł / szt
135,18 zł brutto
Auto R/C Off Road z kamerą
Gotowy na ekstremalne przygody? Cross Country Racing to zdalnie sterowany samochód terenowy z wbudowaną kamerą, który pozwala oglądać jazdę w czasie rzeczywistym na ekranie smartfona! To idealna zabawka dla młodych pasjonatów motoryzacji i nowoczesnych gadżetów.
Najważniejsze funkcje:
- Kamera FPV - transmisja obrazu na telefon (podgląd trasy na żywo)
- Sterowanie pilotem lub smartfonem
- Duże terenowe koła o wysokiej przyczepności
- Zawieszenie sprężynowe do jazdy po nierównościach
- Lekka i wytrzymała konstrukcja typu rock crawler
- Idealny do jazdy w terenie: piasek, trawa, kamienie
- Zasięg sterowania do kilkudziesięciu metrów (zależnie od warunków)
| Waga | 707 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 300 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 013079 |
| Rodzaj | Samochody |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Wymiary | 20,5 x 12 x 14 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 30 x 16 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Akumulator dedykowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |