pendrive
Attache 4 2.0 128GB FD128ATT4-EF
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
29.71 x 15.48 x 9.16 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
29,37 zł / szt
36,13 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | PNY |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 29.71 x 15.48 x 9.16 mm |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 135 x 100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |