routery xDSL
Archer C6 router WiFi AC1200 4LAN 1WAN
- Model:
Archer C6
- Bezpieczeństwo:
Szyfrowanie 64/128-bit WEP,WPA / WPA2,WPA-PSK/ WPA2-PSK
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows XP
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
123,08 zł / szt
151,39 zł brutto
Gigabitowy router bezprzewodowy MU-MIMO AC1200
- Obsługa standardu 802.11ac
- Sieć 2,4GHz (300 Mb/s) i 5GHz (867 Mb/s) oferują łączną przepustowość 1200 Mb/s
- 4 anteny zewnętrzne i jedna antena wewnętrzna zapewniają stabilne połączenie bezprzewodowe i maksymalny zasięg sieci
- Łatwe zarządzanie siecią dzięki aplikacji TP-Link Tether
- Technologia MU-MIMO 2x2 zapewnia możliwość łączenia się z dwoma urządzeniami jednocześnie, dwukrotnie zwiększając wydajność routera
- Obsługa trybu AP, który umożliwia utworzenie punktu dostępowego Wi-Fi
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | Archer C6 |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie 64/128-bit WEP,WPA / WPA2,WPA-PSK/ WPA2-PSK |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 4 |
| Wymiary | 230 x 144 x 35 mm |
| Zasilanie | 12V/1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 840 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 330 x 245 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |