routery xDSL
Archer BE800 Router WiFi 7 BE19000
- Model:
ARCHER BE800
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0~40
- Wilgotność robocza: 10% ~ 90%, bez kondensacji
- Bezpieczeństwo:
- Zapora sieciowa SPI
- Kontrola dostępu
- Powiązanie IP i MAC
- Brama warstwy aplikacji
- HomeShield Security Ochrona IoT w czasie rzeczywistym
- Blokowanie złośliwych witryn
- System ochrony przed włamywac
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 064,19 zł / szt
2 538,95 zł brutto
Archer BE800
Trójzakresowy router Wi-Fi 7 BE19000
- Nowa definicja routerów Wi-Fi: dzięki dużej wydajności Wi-Fi 7, błyskawicznym połączeniom przewodowym, zupełnie nowemu projektowi i ekranowi LED.
- Błyskawiczna, trójzakresowa sieć WiFi 19 Gb/s 7: umożliwia pracę urządzeń z pełną prędkością. Ciesz się płynnym przesyłaniem strumieniowym w rozdzielczości 4K/8K, wciągającymi grami AR/VR i błyskawicznym pobieraniem plików.
- Obsługa wielu łączy (MLO): zwiększa przepustowość, zmniejsza opóźnienia i poprawia niezawodność w przypadku nowych aplikacji.
- Podwójne porty 10G: 1 × port 10 Gb/s Ethernet/Fibre Combo WAN/LAN + 1 × port 10 Gb/s WAN/LAN + 4 × porty 2,5 Gb/s + 1 × port USB 3.0 zapewniają maksymalną elastyczność i zwiększoną przepustowość.
- Maksymalny zasięg: zastrzeżona optymalizacja Wi-Fi i 8 optymalnie rozmieszczonych anten wraz z funkcją Beamforming zapewniają większą pojemność, mocniejsze i bardziej niezawodne połączenia oraz mniej zakłóceń.
- Kompatybilny z EasyMesh: współpracuje z routerami EasyMesh i wzmacniaczami zasięgu, tworząc płynną sieć Wi-Fi Mesh w całym domu, zapobiegając spadkom i opóźnieniom podczas przełączania sygnałów.
- TP-Link HomeShield: zwiększone bezpieczeństwo chroni przed najnowszymi zagrożeniami cybernetycznymi.
- Łatwy i przyjemny w użyciu: wygodnie zarządzaj wszystkim za pomocą aplikacji Tether i wizualnie wyświetlaj godzinę, pogodę i zabawną grafikę na ekranie LED.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Model | ARCHER BE800 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 8 |
| Pasmo | 6 GHz |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Wymiary | 302 x 262.5 x 96 mm |
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 5000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 197 x 365 x 355 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |