anteny wi-fi
Antena ANT2105 2-pak ANT2105-ZZ0201F
- Pasmo: 2,4 GHz
- Polaryzacja: Liniowa pozioma
- Zysk anteny: 4.5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
201,39 zł / szt
247,71 zł brutto
Dwuzakresowa dookólna antena zewnętrzna 2 szt.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zyxel |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Polaryzacja | Liniowa pozioma |
| Zysk anteny | 4.5 |
| Zastosowanie | Na zewnątrz budynku |
| Wymiary | f 22 x 183 mm (jedna antena) |
| Waga | 70 |
| Pozostałe parametry |
|
| Impedancja | 50 |
| Typ | Dookólna |
| Oznaczenia | |
| Złącze anteny | Type N |
| Kolor | Biały |
| Waga | 143 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 45 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |