amplitunery A/V
Amplituner AS110
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Odtwarzane formaty audio: MP3
- Liczba kanałów: 5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
515,70 zł / szt
634,31 zł brutto
AS110RA-320 5.1-kanałowy wzmacniacz audio i radiowy
| Waga | 6000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 365 x 490 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AKAI |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Odtwarzane formaty audio | MP3 |
| Liczba kanałów | 5 |
| DLNA / AirPlay | Nie |
| Wymiary | 430 x 300 x 130 mm |
| Waga | 5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tuner FM | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |