alkomaty
Alkomat SCA BA01
- Zakres pomiaru (min.): 0.1
- Zakres pomiaru (maks.): 1.5
- Wymiary:
36 x 98 x 16 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
51,70 zł / szt
63,59 zł brutto
Alkomat z wyświetlaczem LCD.
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 80 x 25 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Zakres pomiaru (min.) | 0.1 |
| Zakres pomiaru (maks.) | 1.5 |
| Wymiary | 36 x 98 x 16 mm |
| Waga | 27 |
| Akcesoria w zestawie | 3 ustniki |
| Funkcje specjalne |
|
| Wyświetlacz | Cyfrowy wyświetlacz LCD z dwukolorowym podświetleniem |
| Sensor | Półprzewodnikowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |