akumulatory/baterie
Akumulator uniwersalny 12V/4.5Ah
- Liczba akumulatorów: 1
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
- Wymiary: 89 x 70 x 100 mm
- Wysokość (ze stykami): 106 mm - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
30,91 zł / szt
38,02 zł brutto
Akumulator Gembird BAT-12V4.5AH do urządzeń UPS
Zastosowania:
- Świato zapasowe, asekuracyjne
- Alarmy systemowe
- Narządzia i zabawki
- Telefony oraz urządzenia telekomunikacyjne
- Systemy UPS
- Urządzenia medyczne
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | - Wymiary: 89 x 70 x 100 mm |
| Waga | 1.7 |
| Pozostałe parametry | - Żywotność: 5 lat |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 4.5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1456 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 90 x 100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |