Akumulator BP1840 18V 4Ah
- Wymiary:
12 x 8 x 7 cm
- Waga: 0.44
- Pasuje do:
Kompatybilny z wszystkimi elektronarzędziami oraz narzędziami ogrodowymi z serii OneDNA 18 V marki Blaupunkt
- Pełna specyfikacja
Akumulator 4 Ah BP1840
Akumulator Litowo-jonowy OneDNA 18 V o pojemności 4 Ah jest kompatybilny z wszystkimi elektronarzędziami oraz narzędziami ogrodowymi z serii OneDNA 18 V marki Blaupunkt.
Seria akumulatorów OneDNA do elektronarzędzi Blaupunkt niezawodne źródło energii dla wszystkich Twoich projektów!
OneDNA to pełna gama elektronarzędzi oraz narzędzi ogrodowych opartych na jednym systemie zasilania. Wraz z wprowadzeniem na rynek serii narzędzi akumulatorowych OneDNA marka BLAUPUNKT wprowadziła również dwa modele nowoczesnych, wymiennych 18V akumulatorów litowo-jonowych. Model BP1840 o pojemności 4.0 Ah. Jeden akumulator do wszystkich narzędzi w domu i ogrodzie. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na realizacje wszystkich zadań jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze.
Akumulatory zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Wysoka pojemność umożliwia dłuższy czas pracy elektronarzędzi bez konieczności częstego ładowania. To znacząco zwiększa wydajność pracy. Dzięki zaawansowanej technologii ładowania, akumulator szybko odzyskuje pełną funkcjonalność.
Oba modele są wyposażone w czytelne wskaźniki stanu naładowania. Ułatwia to planowanie pracy i pozwala uniknąć nieoczekiwanego rozładowania w trakcie wykonywanych czynności.
Ważne:
Aby zapewnić dłuższą żywotność akumulatora i bardziej wydajne ładowanie, nie należy rozładowywać akumulatora do poziomu, w którym elektronarzędzie nie może już działać. Akumulator należy naładować, gdy tylko narzędzie zacznie działać wolniej lub włączy się wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Wymiary | 12 x 8 x 7 cm |
| Waga | 0.44 |
| Pasuje do | Kompatybilny z wszystkimi elektronarzędziami oraz narzędziami ogrodowymi z serii OneDNA 18 V marki Blaupunkt |
| Napięcie | 18 |
| Pojemność akumulatora | 4 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Ogniwo | Li-ion |
| Ładowarka w zestawie | Nie |
| Typ | Akumulator |
| Oznaczenia |
| Waga | 787 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 123 x 78 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |