baterie/akumulatory
Akumulator AGM VRLA 12V 65Ah
- Wymiary:
350 x 167 x 179 mm
- Waga: 20
- Akcesoria w zestawie:
- Śruby
- Nakrętki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
368,95 zł / szt
453,81 zł brutto
Green Cell AGM VRLA 12V 65Ah bezobsługowy akumulator do kosiarki, skutera, łodzi, wózka inwalidzkiego
Specyfikacja techniczna
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Wymiary | 350 x 167 x 179 mm |
| Waga | 20 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje |
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 65 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Typ | Akumulator |
| Oznaczenia |
| Waga | 20500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 365 x 220 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |