baterie/akumulatory
Akumulator AGM 12V 90Ah
- Wymiary:
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 330*171*214 mm
- Waga: 26.5
- Akcesoria w zestawie:
Śruby + nakrętki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
482,28 zł / szt
593,20 zł brutto
Green Cell AGM VRLA 12V 90Ah bezobsługowy akumulator do kampera fotowoltaiki paneli solarnych łodzi
| Waga | 27000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 203 x 360 x 268 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Wymiary | Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 330*171*214 mm |
| Waga | 26.5 |
| Akcesoria w zestawie | Śruby + nakrętki |
| Pozostałe informacje |
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 90 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Typ | Akumulator |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |