baterie/akumulatory
Akumulator AGM 12V 5Ah
- Wymiary:
Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 90*70*101 mm
- Waga: 1.5
- Akcesoria w zestawie:
Śruby + nakrętki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
38,48 zł / szt
47,33 zł brutto
Green Cell AGM VRLA 12V 5Ah bezobsługowy akumulator do systemu alarmowego kasy fiskalnej zabawki
Specyfikacja techniczna
| Producent | Green Cell |
|---|---|
| Wymiary | Wymiary (długość x szerokość x wysokość) 90*70*101 mm |
| Waga | 1.5 |
| Akcesoria w zestawie | Śruby + nakrętki |
| Pozostałe informacje |
|
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 5 |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Typ | Akumulator |
| Oznaczenia |
| Waga | 1564 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 95 x 110 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |