stacje dokujące/replikatory portów
Adapter video IB-DK1104-C 4w1 USB TYPE-C
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: USB Typ C Żeńska
- Zastosowanie: Wideo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
107,35 zł / szt
132,04 zł brutto
IB-DK1104-C
4 w 1 Adapter wideo USB Type-C
Kompaktowa konstrukcja obsługuje wyświetlanie przez HDMI lub DisplayPort lub DVI-D lub Połączenie VGA Obsługuje komputery z interfejsem USB Type-C i trybem DisplayPort Alt Mode specyfikacja Umożliwia pracę z innym monitorem w trybie odbicia lustrzanego lub rozszerzenia Pojedyncze wyjście: High-Speed HDMI do 3840x2160@60 Hz DisplayPort 1.2 z rozdzielczością do 3840x2160@60 Hz DVI-D (pojedynczy pas) do 1920x1200 przy 60 Hz VGA z rozdzielczością do 1920x1080@60 Hz Plug & Play, nie wymaga instalacji sterowników
| Waga | 112 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 100 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | IcyBox |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | USB Typ C Żeńska |
| Zastosowanie | Wideo |
| Wymiary | 60x60x16 mm |
| Waga | 0.055 |
| Wymagania sprzętowe | Windows, macOS, ChromeOS Wymagana obsługa trybu DisplayPort Alt Mode Urządzenie jest kompatybilne z Thunderbolt 3/4 wyposażonym komputery |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |