adaptery/przejściówki
Adapter USB 3.0/HDMI-A 19pin/żeński
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Standard: USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
38,90 zł / szt
47,85 zł brutto
Adapter USB 3.0/HDMI-A 19pin/żeński
Tak, chcesz mieć możliwość podłączania dodatkowych monitorów do komputera i chcesz łatwo podłączyć laptopa do telewizora .... Ale nie, nie chcesz zainwestować w kosztowne karty graficzne. Ten kabel-adapter USB-HDMI zmienia zwykły port USB 3.0 w złącze HDMI. Umożliwia to łatwe podłączenie komputera do telewizora lub innego wyświetlacza.
- W łatwy sposób podłącz komputer do każdego wyświetlacza HDMI
- Dodaj do 6 dodatkowych wyświetlaczy do komputera
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 105 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | USB 3.0 19pin Męska |
| Wymiary | 85 x 45 x 17 mm |
| Waga | 36 |
| Długość przewodu | 15 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |