adaptery/przejściówki
Adapter USB 3.0 to HDMI VGA D-SUB
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #1: USB Typ A Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
51,50 zł / szt
63,35 zł brutto
Adapter z USB na HDMI + VGA, szary
- Łatwo podłącz komputer do monitora VGA lub HDMI
- Dodaj dodatkowe monitory do swojego komputera
- Kabel adaptera wideo USB 3.0 do HDMI i VGA
- Obsługuje rozdzielczości 4K przy 30 Hz dla HDMI i VGA do 1080p przy 60 Hz
- Umożliwia łatwe tworzenie kopii lustrzanych lub rozszerzanie obrazu komputera
- Nie jest potrzebne zewnętrzne źródło zasilania
- Wbudowane sterowniki do szybkiej i łatwej instalacji
| Waga | 65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 90 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 85 x 45 x 17 mm |
| Waga | 36 |
| Długość przewodu | 15 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |