adaptery/przejściówki
Adapter OTG USB-C to USB-AM
- Złącza #1: USB Typ C Męska
- Rodzaj: Kabel
- Zastosowanie: Komputerowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
11,44 zł / szt
14,07 zł brutto
Adapter USB OTG Typ-C męski do USB A żeński
- Umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych USB AM do dowolnego komputera z portem USB typu C
- Kabel adapter USB 3.0 OTG Type-C (męski) na Type-A (żeński)
- Umożliwia podłączenie dowolnego standardowego urządzenia USB do portów USB typu C
- Trwała metalowa obudowa styków
- Plug & Play
| Waga | 43 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 90 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #2 | USB Typ C Żeńska |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 25 x 20 x 11 mm |
| Waga | 20 |
| Długość przewodu | 15 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |