adaptery/przejściówki
Adapter mini SATA -> M.2 NGFF 1.8''
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #1: Mini-SATA (mSATA) Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 16 w magazynie
21,39 zł / szt
26,31 zł brutto
Adapter mini SATA -> M.2 NGFF 1.8''
- Adapter pozwala na podłączenie do wejścia 1,8" Mini SATA dysku M.2 NGFF
- Kompatybilne z urządzeniami SATA 3/2/1
- Nie wymaga sterowników
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | Mini-SATA (mSATA) Żeńska |
| Złącza #2 | M.2 NGFF |
| Wymiary | 106 x 45 mm |
| Waga | 17.5 |
| Pozostałe parametry | M.2 NGFF SSD : 3cm, 4,2cm , 6cm, 8cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 x 58 x 142 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |