adaptery/przejściówki
Adapter Mini Display Port do HDMI
- Zastosowanie: Komputerowy
- Złącza #1: HDMI Typ A Żeńska
- Złącza #2: Mini DisplayPort Męska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
34,15 zł / szt
42,00 zł brutto
Adapter ten pozwala podłączyć urządzenie (monitor, projektor, TV LCD) wykorzystujące złącze HDMI do urządzenia wykorzystującego port Mini DisplayPort (MacBook, MacBook Pro)
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | Mini DisplayPort Męska |
| Wymiary | - 170x26x15 mm |
| Waga | 0.2 |
| Pozostałe parametry | - Zgodność z: HDMI 1080pHDMI 225MHz/2.25Gbps na kanał (6.75Gbps wszystkie kanały) |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 37 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 160 x 200 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |