adaptery/przejściówki
Adapter Jack 3.5 4pin - 2 x jack 3.5
- Rodzaj: Adapter
- Złącza #1: 3,5mm minijack Męska
- Zastosowanie: Antenowy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
13,57 zł / szt
16,69 zł brutto
- Dla doskonałej jakości dźwięku stereo hi-fi o wysokiej rozdzielczości
- Wąska wtyczka nadaje się szczególnie do urządzeń przenośnych i płaskich lub w miejscach o ograniczonej przestrzeni
- Zastosowanie elastycznych materiałów zapewnia ochronę przed złamaniem kabla
- Wysokiej jakości materiały i wykonanie gwarantują doskonałą jakość transmisji
Więcej informacji o produkcie:
- Do podłączania notebooka, Macbooka, tabletu lub smartfona do zestawu słuchawkowego z 3-pinowym złączem jack 3,5 mm w celu przesyłania analogowych danych i sygnałów audio
- Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją przyłączy dzięki kodowaniu kolorami
- Obsadzenie wtyczki 4-pinowej w oparciu o standard CTIA
| Waga | 38 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 95 x 230 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza #1 | 3,5mm minijack Męska |
| Zastosowanie | Antenowy |
| Złącza #2 | 3,5mm minijack Żeńska x2 |
| Wymiary | 9 x 23 x 2 cm |
| Waga | 11 |
| Długość przewodu | 0.15 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |