adaptery/przejściówki
Adapter HDMI do Display Port czarny
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #1: DisplayPort Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
75,33 zł / szt
92,66 zł brutto
Adapter HDMI do Display Port czarny
- Expert od wysokich rozdzielczości
- Podłącz swoje urządzenia HDMI do monitora DisplayPort
- Łatwa instalacja
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | DisplayPort Żeńska |
| Złącza #2 | USB 2.0 8pin Męska |
| Wymiary | 113 mm x 84 mm x 28 mm |
| Waga | 52 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 38 x 115 x 195 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |