adaptery
Adapter HDMI-A(M)->VGA(F) na kablu
- Rodzaj: Adapter
- Zastosowanie: Wideo
- Złącza #2: D-sub 15pin Żeńska
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
9,44 zł / szt
11,61 zł brutto
Adapter HDMI-A(M)->VGA(F) na kablu
- Kompaktowa obudowa konwertera
- Konwertuje cyfrowy port HDMI do analogowego VGA
- Wspiera rozdzielczości do 1920x1080@60Hz, zgodny z HDMI w wersji 1.4
- Rozdzielczość wideo na wyjściu jest taka sama jak obrazu wejściowego
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 120 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Żeńska |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Wymiary | 45 x 15 x 200 mm |
| Waga | 36 |
| Pozostałe parametry | - Obsługa rozdzielczości do 1080p |
| Długość przewodu | 15 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |