obudowy/kieszenie na dyski
Adapter HDD ramka 5,25'' na 2,5'' Slim
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8.1
- Złącza: SATA
- Wymiary:
130 x 127 x 9.5 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
12,28 zł / szt
15,10 zł brutto
Ramka/Adapter do instalacji dysku HDD lub SSD 2.5" w zatoce 5.25" w notebookach
Cechy główne:
- Umożliwia użytkowanie dodatkowego dysku 2.5" SATA
- Prosta instalacja
- Nie wymaga sterowników
- Obsługuje wszelkie dyski 2.5" SATA do 9.5 mm wysokości
| Waga | 101 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 150 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Złącza | SATA |
| Wymiary | 130 x 127 x 9.5 mm |
| Waga | 81 |
| Pozostałe parametry | - Do użytku z pojedyńczym dyskiem 2.5" SATA 22 pin HDD/SSD |
| Akcesoria w zestawie | - Obudowa HDD/Ramka/Adapter |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Interfejs dysku | SATA |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Typ | Kieszeń wewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |