uchwyty
Adapter do kamer DS-1604ZJ-pole
- Rodzaj: Ścienny
- Wymiary:
456.5 × 314 × 194.9mm
- Waga: 5700
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
204,84 zł / szt
251,95 zł brutto
Uchwyt naścienny Hikvision DS-1604ZJ-pole
Uchwyty firmy Hikvision służą do montażu kamer na słupach, masztach oraz powierzchniach płaskich. Charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na ekstremalne warunki atmosferyczne.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Rodzaj | Ścienny |
| Wymiary | 456.5 × 314 × 194.9mm |
| Waga | 5700 |
| Pozostałe parametry | Materiał stop aluminium i stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 4600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 318 x 400 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |